Vznícení Nodfyru - Ropovod Družba

Jak každý uvědomělý kytarista dobře ví, 90 a více % jeho práce jsou ropovody a ne žádné pidlikání, které zajímá pouze ostatní kytaristy a to navíc, jen z důvodu spočítání chyb a následného pohrdání :) Hyenik je ovšem už velký kluk a proto přistoupil k ropné krizi velice zodpovědně a mnoho transylvánských půlnocí strávil ve společnosti metronomu a teplých papučí, jak dokazuje následující fotogalerie:

 

Poctivá teoretická i praktická příprava vyústila ve velice hladké nahrávací frekvence s miminem prostojů, opakování a sprostých slov. Použita byla spolehlivá německá technika (minipromo galerie) v kombinaci se speciálním "SantanaBoogieBoxem", což jak se posléze ukázalo, byla pouze krátká zastávka při hledání true-folk-metalového zvuku.


Po prog-agresi následoval piezo-metal, multistopá smršť, příprava na VŘPR (Velká Řinčivá Piezostická Revoluce), kdy první pokus o převzetí moci byl úspěšný jen částečně, ale následné Poučení z piezového vývoje dává jasné odpovědi na palčivé otázky života, vesmíru a vůbec…


Po nekonečném pobytu ve stepní střižně konečně velbloudí karavany a burlaci po Volze dopravili do západní civilizace ropovodné video. Další díly netrpělivě očekávejte "závtra útrom" tj. nikdy.

Upgrade 28.12.2006

Na četná přání (zvlášť battyho ;o) vytvořil Pedro ukázku (1,6 MB) postupu zpracování kytary. Riff se opakuje 4x a

1) originál bez úprav
2) multiband kompresor + EQ
3) master out (master kompresor + master EQ + master limiter + reverb)
4) master out (2 kytary)