Vznícení Nodfyru - Ej hudci, hudci

V novinkách z 26.5.05 někdo tvrdil, že HM is the law. A také že… přes víkend byly doplněny další střípky do nodfyrové mozaiky - "pár" stop akustických "smyček", violoncello a HM - hudecká muzika Muzyga. Nahrávání bylo dostatečně folklórní (tj.nepřipravené, improvizované a živelné) slivovica tekla prúdem, nálada byla výborná a pracovalo se tak horlivě, až se týraný hardware přehříval a bylo nutné ho pořádně chladit :) V dohledné době se objeví i nějaké homo-videa, zatím přibyla další histerická galerie.

Což je skoro pravda, jestliže nějaký ten roček považujeme za dohlednou dobu, ale nakonec proč ne. V porovnání s historií planety je to zcela mizivý zlomek pikosekundy :) Tedy zde je ona (už skutečně histerická galerie). Hudci se akustickými smyčkami statečně poprali a nic nevadilo že to není valašský duvaj, ale spíše rumunské halgáto, je aspoň vidět, že nějaké to transcen-dentální spojení mezi oběma Valašsky skutečně existuje, a kdo nevěří ať tam běží…

 

Multinstrumentalista Pavel potom vzal situaci pevně do svých rukou a jako stylový folklórně umělecký režisér kočíroval neposedný žebřiňák správným směrem :)


A přímo do centra tvůrčího procesu Vás přenese dokument Jak sem potkal rify