• novinky •

31.12.
Stallone
Hektický trysk letošních "svátků klidu" nezpomaluje ani o jedno bpm. Paladran na Nový rok vyráží do studia a doufá, že nebude platit pravidlo ....tak po celý rok! Hyenik se pečlivě vyzbrojil, ale jaxi už nezbyl čas na všechny ty nástroje hrát... Poslední kapkou tohoto roku byla nominace Paladranu na objev ro(c)ku 2006 časopisem Rock a Pop!!! Kdo by chtěl podpořit horské zemědělství, může buď zadara na internetu nebo za 6,- pomocí sms,...a to není apríl, vždyť je silvestr!
30.12.
V Šedých horách zlato není
Ale zato ve Zlatých horách byly jiné poklady! Obrovská posila dorazila až z šuby duby ameriky a hyenik ji proto patřičně opečovává. Největší díky samozřejmě patří tajemnému sponzorovi ...uvidíme co po obligátních sedmi letech. V mezičase vedli hyenik s p.primášem další, velmi intezivní, folklórní disputaci, tentokrát věnovanou zpěvu (v pozdních fázích spíše békání :) Kdo včera náhodou nestihl slovenského Headbangera s Paladranem, může si posloužit i offline. A na zítřek jsou hlášeny další husté srážky...
29.12.
Tele Tele
Čekání na poslední díl "nekonečné" telenovely Nodfyr je konečně u konce! Ohnivé finále tříletého maratónu lásek, rozchodů, nenávisti, zvratků a svateb končí příznačně veselým zpěvem. Paladranteam je pyšný, že toto začátečnické dílko proniklo dokonce na přední příčky mezinárodního vyhledávače telenovely.com!!! A protože každá dojná kráva musí být zneužita do poslední kapky, okamžitě začíná nová vzrušující, žhnoucí ale hlavně delší série Dřevěný oheň!! A jak z názvu vyplývá v rodném jazyce!!! V čase svátků, pohody, klidu a dárků Vám nabízíme dokonce první 1, 2, 3, 4 díly!!! No nekupte to!
28.12.
Kdo seje vítr...
...sklízí... hlasovat pro Paladran můžete v pořadu Hard Music na Rádiu 1. Dále dnes zazní Paladran v pořadu Headbanger na celoslovenském rádiu FM. Dále hloubkový výslech hyenika na Whiplashi. Dále....příště.
28.12.
Kalamita mik, mik, mik
Člověk míní a vánoce mění. Týdenní výpadek webu jste způsobili VY! - fanoušci, svým nadměrným stahováním našich mp3. Děkujeme, s takovým zájmem jsme nepočítali a bylo nutno změnit hosting, který vydrží takový nápor, což přes svátky zabralo víc času, než bychom si přáli. V mezičase proběhla informační smršť, jejíž způsobené škody se budou postupně vyčíslovat.
18.12.
Jedna vlaštovka zimu nedělá?
První roztomile shovívavou recenzi na miniCD Nodfyr si můžete přečíst ve Whiplashi. Paladranovské vánoce budou skutečně hektické, a tak očekávejte úplnou novinkovou kalamitu.
8.12.
Křest ohněm
Ano, malomyslní již propadali temným myšlenkám a nevěřili vytrvalému ujišťování, že karpatské mlýny melou sice hooodně pomalu ale jistě. Stahujte, poslouchejte, pište, kritizujte, užívejte si to, nebo zapoměnte....co je komu libo.
20.11.
Už je to tady!!!
Poslouchejte, stahujte a kritizujte na bandzone.cz. Po vyřešení nového hostingu se vše a mnohem víc objeví i zde.
18.11.
Heuréka!!!
Minidisky jsou upečené a už se čeká se jenom na obal.
13.11.
Už se to smaží, už se to peče!
MiniCD Nodfyr se právě nachází ve výrobním procesu duplikace. Konečně se tedy přešlo od slov ke slibům. Brzy očekávejte downloady na bandzone.cz.
3.11.
Škatule hejbejte se
Hyenik v rámci větší operativnosti na cestách vyměnil variaxe za variaxe. Strojový park je už tak téměř kompletní a cestě na špice hitparád, tak už nic nestojí v cestě.
22.10.
Zmýlená neplatí!
Vyšlo najevo, že v dříve zmiňované soutěži zvukařů neskončil Pedro DeLuxe druhý mezi neprofesionály, ale dokonce první!!! Co zní líp: Nejlepší amatér, nebo nejlepší neprofesionál? ;o) A aby obhájil, tak vysoké hodnocení svého ložnicového výkonu, vypadá to, že práce v jeho studiu Badroom finišují. Nenechává nic náhodě a současně budou dokončeny hned tři mixáže - nové nahravky kapel Slow Tension, Space Billiard a dokonce i miniCD Paladranu Nodfyr! Takže už opravdu jenom pár dnů, týdnů či měsíců.....
18.9.
Pedro de Luxe!!!
Významého úspěchu dosáhl Peter v soutěži zvukařů, kde bral brambory. Poražen pouze dvěma profesionály, což vlastně znamená de facto stříbro! A na to se napijem! Je vidět že stovky hodin nad stovkami stop Paladranu nejsou zbytečné…
11.9.
Paladran 3000
Už je známo datum nahrávaní dlouhometrážního počinu!!! Naštěstí to nebude tak přehnaně pesimistická předpověď jako v titulku, protože letošní Silvestr je naplánován oslavit v krytu CO, příznačně k dnešnímu datu, ve skrytu před hrozbou z oblohy (a to i zeleninové v restauracích) . Přežije Paladran rok 3000? A protože tato otázka je irelevantní, oslavujme tedy 3000. návštěvu na stránkách (poděkování patří všem třem věrným fanouškům, kteří mají tento traffic na svědomí.)
28.8.
Happy endy
Paladran teamu velmi záleží na hřejivém vyznění plápolající telenovely a tak se rozhodl podpořit se blížící konec mediální akcí velkého kalibru. Obětovaným Fraňovi, Peterovi i jejich lepším polovičkám putuje blahopřání a slzy všech jihoamerických hospodyňek.
17.8.
Průnik do high-soc
Hyenik byl nešťastnou náhodou viděn ve společnosti skutečných kytarstár a dokonce byl v diskuzi označen za zloděje (…má 2x delší prsty než normální lidi). A to je proto, že jako true-folk-metalista háže paroháče do publika….
4.8.
Čas sluhů
Nekonečně žhavá telenovela se pomalu, za to jistě, blíží ke svému vyvrcholení (všichni hrdinové se vzali a žili spokojeně ve své komunitě dokud nezačne další série). Jednomu z posledních záchvěvů jakés takéhosi děje je věnován dynamický diptych "Mocné vzdechy". Nyní tedy nechť na plné kule zazní keltský tón.
11.7.
Pár zbytků pro krysy…
V horlivě ohnivé práci se podařilo zašantročit jednu houslovou pasáž a proto byl proveden letní replay. Nakonec se to ukázalo jako přínos, protože se díky velmi dlouhé učené disputaci na téma Parhún, se vynořily nové zajímavé a hlavní ideu rozšiřující informace. Náš Sisifús sa pomalu škrábe do kopca - na stránkách Paladranu se blíží k metě 3000, na bandzone.cz byla prolomena první tisícovka a testu aparátů byla zdolána dokonce šestitisícovka.
1.7.
Léto je tu!
A s ní i další díl dovolenkové, lehce stravitelné (i když už poněkud vyčpělé), ale přesto romantické telenovely. Příznivci archeologie a vykopávek se navíc mohou dozvědět pár dalších zajímavostí.
27.6.
Medvědi vědí, že…
…tak nějak umírá nám láska, ale my jako Paladran jdeme dál… Další temný díl doutnající telenovely o agónii lásky je tu v obvyklém čase (tj. raz za čas, občas atd.) na vaší oblíbené stanici. Komu nestačili medvědi nebo včelí roje, možná se dočká i nějaké výživnější zvěřiny...pardon zvířátek. Zůstaňte s námi.
18.6.
Poslední poryv
Závěrečný záchvěv informační bouře přinesl upgrade hyenikovy kytary Macho FBM acoustic se zvukovými ukázkami a peterova koncového potomka z pětipičiplechu. Teď už vydání Čínské demokracie nestojí nic v cestě.
16.6.
Hynečku vař!
Po dlouhých a složitých bilatelárních rozhovorech byl konečně zprovozněn ropovod po trase Tatarstán - Valašsko! Romantiku provázející jeho vznik naturalisticky zpodobňuje další díl západoasijské rozpálené telenovely (na konci galérky).
13.6.
Žár trvá
Další díl plamenné telenovely byl do programu zařazen přednostně při příležitosti opuštění rodného vlasti. Je tedy zřejmě věnován vlastinectví a dalším vznešeným necitům. Hyenik totiž vyrazil do Tatarstánu konečně uzavřít kontrakt o zprovoznění ropovodu Družba.
28.5.
Meteogram
Bouře nepolevuje, naopak kulminuje! Stop. Hyenik se stal otcem nového přírůstku. Stop. Katalogizační upgrade sekce media. Stop. Test mikrofonů - další krok k folk-metalové nirváně provedeno. Stop. A zdaleka to není všechno. Stop.
20.5.
Motyka se spustila!!!
Po dlouhém a vyčerpávajícím tření se dřevěný oheň konečně rozhořel !!! Na serveru bandzone.cz je možné ochutnat první plamínky z připravovaného miniCD Nodfyr plné polyrytmických záseků, bohatýrských sborů, valašského preludování, sólových exhibicí i kotlíkového drnkání - prostě karpatský prog-folk-metal.
16.5.
Roztrhlý pytel
Vydatná jarní bouřka informací pokračuje a předpověď počasí dokonce hovoří o setrvalém stavu. Dlouhometrážní akusticko agitačně autenticky artistně arytmické akty je možno stahovat na Instrumentu. Opulentní opěvnou omáčku ostatních obscénních okolností opisujeme onde.
14.5.
Dodávka ropy obnovena
Po malých kapkách začíná černé zlato ze střední Ameriky opět proudit do střední Evropy. Investigativní reportáž o zprovoznění ropovodu je možné ignorovat tady i tam
11.5.
Zimní spánek nakonec u konce …
Po dlouhé odmlce způsobené souběhem mnoha okolností (vyhořelý procesor, transylvánská ofenzíva, záplavy atd.) se konečně karpatské mlýny znovu rozeběhly. Ač tento prodloužený zimní spánek připomínal spíše klinickou smrt, všeliké aktivity klokotaly pod zdánlivě nehybným povrchem a expedice Paladran má za sebou přehršel nových vědeckých objevů s nimiž, dá-li Matrix, bude postupně seznamovat netrpělivou odbornou veřejnost. A malý důkaz místo slibů - dlouhou očekávané rozšíření přístrojového vybavení, vhodné především ke zkoumání akustiky tatarských hotelů…
13.1.
Opožděné vánoční smýčení v pátek 13.
Ale velký úklid se dá provádět i bez hadrů a při vymetání šuplíkových restů, se Hyenik po měsících planých slibů konečně rozhoupal a vyvrhl svoji trochu do mlýna (kro)zrůdného klání kytaristů. Nezbývá než doufat, že se z takového zhupu udělá špatně i dalším slibotechnám, které radši nebudu jmenovat (Ashok, Štětináč a GNX-Báze stejně dobře ví o kom mluvím ;o) a dočkáme se tak dalších zdařilých vrhů. Případné neslušné návrhy dalších vyvrhelů budou dle rozvrhu radostně vyvěšeny, podvrhy jsou povoleny.