• novinky •

30.7.
O5 prodejný Paladran
Jako předzvěst věcí budoucích je možno si v eshopu Crystal production objednat historické EP Nodfyr (Břitva 2006 - Nejlepší minialbum).
21.6.
Asfalt Forever!!!
Tak to původně vypadalo, že to bude trvat věčně. Nicméně když nejde Mohamed k hoře, musí vinyl do lisovny. Půl roku slibovaný asfaltový split Chiasmaticu s FS je na světě a za pouhých 60Kč+poštovné ho můžete adoptovat.
18.6.
Paladran má talent!
Doma není nikdo prorokem, tak Pedro musel vyjet do bratrského Polska, kde mu to konečně oficiálně sdělili. Tak jdeme do finále a poslední tóny zní, možná přijde i...
10.5.
Srandaplan zase kazí
Nedostatek vlastní invence, za současného přebytku umělecké impotence, řeší karpatští flok-mentálisti progresivně - przněním cizích uměleckých děl. Po d.vypínači to tentokrát odnesl Andělsky nevinný písničkář Honza Žamboch. Do ležícího si ještě kopl i Steeltormentor.
15.4.
Zaťaté pařáty
Takto vidí "co nevidět" vycházející vinyl EP magazín Pařát. A kdo by se zajímal o vědecké pojednání o TV dokumentu o Chiasmaticu, může získat zápočet tady.
2.4.
Lidová potvořivost
Na oheň přiložil svou disharmonickou violu i majstr Kolacia. Pro takovou slavnostní příležitost se sice mohl aspoň oholit, ale nakonec je Paladran za jeho Ami7/666, rád.
Na apríla vznikla také celá řádka "oslavných" fanouškovských videí: Kjazmatyk, Skandální odhalení, Motivace, Cimbalismus, Tragické nedorozumění, a mezitím už kvltovní Óveliký. Bomba(y)TV na každém PC.
4.2.
Únor bílý, Paladran sílí
Kratičká fotoreportáž z nahrávání dvou držitelů Foskara (folklórní Oscar), Jaroslava Čajky a Petra Pavlince, kteří svými výkony taktéž ozdobili Dřevěný oheň. Jen pro ilustraci bezprostřední dynamické práce, bylo doplněno demo songu Temptament, odhalující nesmělý začátek bouřlivé plavby na vlnách hudebních stylů.
18.1.
Zbytky po vánocích
Druhá recenze projektu Chiasmatic, tentokrát hlubinně propastná a hyenické vytí nad minuloročním rozlitým mlékem tamtéž. Momentálně se též pracuje na zapracování dalšího velmi netradičního nástroje...